נווט אלינו צור קשר 

 

   

מסעדת בשרים בצפון

מסעדת בשרים בצפוןצפון הארץ הינו יעד תיירותי מהמובילים שבנמצא, הן בעבור תיירות חוץ והן בעבור תיירות פנים, ישראלים רבים אוהבים לצאת אל צפון הארץ על מנת לנפוש באחד מהצימרים או הווילות והמלונות הפזורים לכל אורכו ולרוחבו של אזור זה או פשוט על מנת ליהנות מטיול באחד ממאות מסלולי הטיולים הנפלאים שמציע לנו הצפון.
המטיילים בצפון הארץ לא פעם נתקלו במצב בו הם מעוניינים לשלב את הטיול או הנופש שלהם עם ארוחה במסעדה כמו מסעדת בשרים בצפון אבל מסעדה טובה ולא ידעו היכן לחפש, שכן אזור הצפון מלא במסעדות הפועלות כ"מלכודות תיירים" ומנצלות את עומס המטיילים באזורים אלו על מנת למכור מכל הבא ליד ולהביא לא פעם את הלקוחות שלא גרים באזור למצב בו הם לא נהנים כלל מן הארוחה עליה הם שילמו במיטב כספם.

אז כיצד נבחר נכונה מסעדה מושלמת בצפון היפיפה ?
על מנת להימנע ממצב שכזה כל שעלייכם לעשות הוא לסעוד אך ורק במקומות שהומלצו לכם על ידי חברים או במסעדות אשר זכו לציונים גבוהים ולהמלצות משלל של אנשי מקצוע ומבקרי מסעדות לדוגמא : מסעדת אדלינה הממוקמת במבנה של בית התרבות הראשון של קיבוץ כברי, למי שלא מכיר קיבוץ כברי הוא קיבוץ הממוקם במרחש של כ - 5 דקות נהיגה מצומת נהריה.
המסעדה נמצאת למרגלות הרי הגליל המערבי ואל מול נופי הים התיכון והיא מציגה עיצוב יוקרתי המשלב בין עיצוב כפרי לעיצוב קלאסי.
במסעדה יוגשו לכם מנות מופלאות המשלבות מטבח ים תיכוני עם נגיעות ספרדיות קאטלוניות.
במסעדת קטלינה נעשה שימוש בחומרי גלם טריים מהגליל ובשל השילובים המעניינים תוכלו למצוא מנות כגון "טיול טאפס" אשר תציע לכם מגוון טעימות ממנות המסעדה כמיטב המסורת הספרדית, ומנת ה"פאייה מארינארה " המציעה מגוון דגים ופירות ים בתיבול האופייני למקום.
כמו כן תוכלו למצוא באדלינה מגוון של קינוחים טעימים להפליא וייחודיים למקום כמו : מנת ה"קראמה קטאלאנה" שהיא בעצם הגרסה הספרדית לקרם ברולה המפורסם.
עוד באדלינה תוכלו למצוא מגוון רחב של יינות האזור הכוללים גם מספר יינות בוטיק ישראליים ייחודיים ומופלאים בטעמיהם החדשניים והמפתיעים.קיבוץ כברי
04-9523707