נווט אלינו צור קשר 
ארוחת בוקר גלילית מפנקתארוחת בוקר בצפון

נוסעים לביקור בצפון הרחוק ? מעוניינים בטיול מושלם שלא יותיר שום מקום לחרטה ? בואו לבקר במקומות השווים ביותר בצפון ולפתוח את היום והבוקר בארוחות גליליות מפנקות במיוחד ...

בחירה נכונה ומוצלחת של מסעדה מייחודית לארוחות בוקר בצפון תהווה בעבורכם דרך נכונה ומופלאה לתחילת החופשה, בין אם חופשה זו הינה חופשה קצרה וממוקדת ובין אם מדובר בחופשה ארוכת טווח בצפון המופלא, שכן הייחודיות הממומשת בשימוש בחומרי הגלם הגליליים המיוחדים במנות ארוחת הבוקר היא אשר הופכת את המנות למיוחדות ומופלאות בטעמן !
החל מגבינות טריות שחבצו במיוחד בעבורכם וכלה במוצרי בישול טריים ואיכותיים אשר נרכשים כמידי יום לשם הכנת ארוחות הבוקר מפנקת שלכם, כל שחשקתם בו עולה על הדמיון וכל שחשבתם שהכרתם במגוון הפרודוקטים לארוחות הבוקר מתגלם ומתקטן אל מול האפשרויות החדישות שקיימות בארוחת בוקר בצפון.
אז כאשר מדובר בבחירת דרך נכונה לפתיחת הטיול בצפון הארץ – לא מוותרים ולא מתפשרים, פשוט בוחרים במסעדה מובילה לארוחות בוקר גליליות ומפנקות בצפון !

כיצד נדע כי בחרנו במסעדה מומלצת ונכונה למימוש חוויית הטעם הקולינרי המופלא בצפון ?


הבחירה במסעדה נכונה בצפון בה תוכלו ליהנות ממגוון תפריטים עשירים, פרודוקטים טריים ומנות מופלאות היא רק "תחילת הדרך" בבחירת מסעדה מושלמת לתחילת היום המיוחד בצפון בארץ.
שכן, מלבד לטעם המופלא של המנות העשירות במסעדה, חשוב מאוד שגם תשרור בה אווירה נעימה ונינוחה של אושר והנאה !
על כן יש להקפיד על הפרמטרים הבאים בבחירת מסעדה מושלמת בצפון ...
נוף – הצפון הוא אזור יפיפה ומרשים ועל כן גם בארוחת הבוקר יש להקפיד על בחירת מסעדה מעולה הממוקמת אל הים התיכון המרשים ולמרגלות הרי הגליל.
עיצוב ואווירה – חשוב מאוד כי במסעדה תשרור אווירה טובה אשר מושפעת מעיצוב מיוחד ומרשים התואם למנות ולמיקום , למשל : עיצוב כפרי, חמים ונעים באזור גלילי וקסום, זה הוא ללא ספק העיצוב המתבקש והנכון !

מסעדת אדלינה בצפון הינה מסעדה גלילית ייחודית ומופלאה אשר עונה על כלל הפרמטרים הללו ומזמינה אתכם ליהנות משירות אדיב ומקצועי, מנות משובחות ומופלאות, מגוון עשיר של פרודוקטים טריים, יוקרתיים ואיכותיים וכמובן נוב מרהיב ועוצר נשימה במקום הכי יפה בארץ !


קיבוץ כברי
04-9523707